MÖBLER / Bord / Salongsbord 14314257
nr 1431 4257
Salongsbord
Nyrokoko. Bredd: 105, djup: 69 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:07:37
15/11 09:06:16